Nieautoryzowany serwis Toyota w Gliwicach

Zarezerwuj termin
Nieautoryzowany serwis Toyota w Gliwicach

Serwis samochodów Toyota Gliwice – naprawa, przeglądy, części zamienne.

Serwis samochodowy Ponicki Diagnostic to doskonałe miejsce do pogwarancyjnych przeglądów okresowych i napraw bieżących samochodów marki Toyota. Serwisujemy pojazdy z każdym rodzajem napędu: benzynowym, diesla, elektrycznym i hybrydowym, do których posiadamy specjalistyczne uprawnienia URE do 1kV.

Dysponujemy doskonale przeszkoloną stałą kadrą mechaników z wieloletnim stażem i dysponujemy niezbędnym specjalistycznym sprzętem diagnostycznym i naprawczym, posiadamy własną ścieżkę diagnostyczną działającą w ramach Stacji Kontroli Pojazdów.

Dlaczego warto serwisować Toyotę w Ponicki Diagnostic?

Jakość wykonywanych przeglądów i napraw gwarantuje nazwisko właściciela w serwisu. Sprawdź kilka kluczowych powodów, dla których warto przyjechać ze swoją toyotą właśnie do nas:

 • kompleksowa oferta w jednym miejscu – od bieżących przeglądów okresowych, napraw mechanicznych i wymiany części eksploatacyjnych po specjalistyczne nastawy geometrii i zbieżności 3D,
 • posiadamy testery do diagnostyki układów z dedykowanym do wszystkich samochodów Toyota oprogramowaniem, niezbędne do przeprowadzenia właściwej diagnostyki układów elektrycznych, czujników i stanu akumulatorów bądź baterii,
 • jakością wykonywanych usług nie ustępujemy Autoryzowanym Stacjom Obsługi (ASO) Toyoty, przy zachowaniu znacznie korzystniejszych cen przy zachowaniu szybkich terminów napraw,
 • posiadamy fizycznie na stanie oryginalne oleje Toyoty, podstawowe filtry oraz klocki i tarcze hamulcowe,
 • obsługujemy klientów indywidualnych i firmowe floty, wystawiamy faktury VAT, gwarantujemy 100% satysfakcji z wykonywanych usług.

Niezależny serwis Toyota Gliwice.

Pasja do japońskiej motoryzacji i wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie na mapie Śląska miejsca gdzie bez obaw i z gwarancją korzystnej ceny możesz oddać swoje auto w ręce specjalistów.

Dokonując zakupu samochodu marki Toyota na pewno brałeś pod uwagę jego historyczną niezawodność – aby tak było – w pierwszej kolejności trzeba zadbać o terminowe przeglądy okresowe zgodnie ze wskazaniami producenta.

Jeśli dopiero planujesz zakup używanej Toyoty – to jesteśmy doskonałym miejscem, aby sprawdzić ją przed zakupem. Pozwoli to na uniknięcie ryzyka finansowego związanego z wadami danego egzemplarza czy nieznanymi kosztami napraw jeszcze przed zakupem.

Kompleksowa obsługa Twojej Toyoty w jednym miejscu

Najczęściej wykonywane przez nas usługi związane z obsługą serwisową to między innymi: serwis i ozonowanie klimatyzacji (o którą warto zadbać nie tylko latem), przeglądy rejestracyjne i okresowe, wymiana: klocków i tarcz hamulcowych, tłumików, opon.

Posiadamy urządzenia do weryfikacji stanu zawieszenia i nastawu geometrii 3D najnowszej generacji. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać wszystkie problemy związane ze „ściąganiem” pojazdu czy niepożądanymi, dobiegającymi z podwozia odgłosami.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu samochodowego Ponicki Diagnostic. Mamy nadzieję, że dołączysz do naszego grona zadowolonych klientów.

Sprawdź nasze opinie na Mapach Google

  Usługa serwisowa dla mojej Toyoty przebiegła bardzo sprawnie i po dobrej cenie. Polecam diagnostykę u nich. Jeżeli ma być fachowo i szybko to właśnie u nich.

  Ewelina Góra

  Nowy GR Yaris z roku 2022 wykonali dla mnie nastawy zawieszenia. Solidnie i w dobrej cenie. Dziękuję.

  Janusz Smolnik

  Toyota C-HR serwisuję u nich od dwóch lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli :)

  Damian Buczkowski

  Serwis olejowy w mojej Toyocie Avensis zrobiony perfekcyjnie. Polecam!

  Waldemar Staranny

Wszystkie zagregowane opinie możesz przeczytać na Mapach Google