Myjnia samoobsługowa Gliwice

Zarezerwuj termin

Myjnia samoobsługowa Gliwice

Chcesz szybko pozbyć się zabrudzeń ze swojego samochodu? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej samoobsługowej myjni bezdotykowej z odkurzaczem czynnej 24h. Dzięki temu, że w naszej myjnie nie obowiązują sztywne godziny otwarcia, możesz z niej skorzystać zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Prosta obsługa i wysokiej klasy sprzęt pozwala dokładnie wyczyścić auto.

W związku z tym, że nasza samoobsługowa myjnia samochodowa stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta, od niedawna posiadamy dodatkowe stanowisko przejazdowe, które jest wyposażone w program z ekstrapianą. Ta skutecznie rozpuszcza dokuczliwe zabrudzenia pojawiające się na lakierze, co sprawia, że czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Odwiedź naszą myjnię samochodową w Gliwicach i zadbaj o swoje auto!

myjnia Gliwice

Jak działa myjnia bezdotykowa w Gliwicach?

Dbamy o intuicyjną obsługę sprzętu, w który została wyposażona nasza myjnia bezdotykowa. Programy w niej dostępne to:

Program 1 – Wstępny oprysk

Naciskamy przycisk, bierzemy lancę myjącą i dokładnie opryskujemy samochód z odległości 10 do 20 cm. W tym programie stosowana jest woda ze środkiem myjącym, pomagającym rozpuścić brud.

Szczotka z aktywną pianą – dlaczego warto z niej skorzystać?

Po wybraniu programu wyjmujemy szczotkę z końskim włosiem z aktywną pianą, dzięki czemu możemy dokładnie umyć bardziej uporczywe zabrudzenia. Niezależnie od tego, czego chcesz się pozbyć z karoserii, kurz, błoto, a także inne zabrudzenia pod wpływem działania skoncentrowanego preparatu zostaną usunięte.

Dlaczego myjnia z aktywną pianą jest polecana kierowcom? Przede wszystkim każdy czterokołowiec regularnie czyszczony z wykorzystaniem tego rodzaju usługi, nie potrzebuje dokładniejszego czyszczenia. W związku z tym wiąże się to z oszczędnością czasu i pieniędzy klientów.

Program 2 – Lanca z mikroproszkiem

W drugim programie myjemy karoserię samochodu. Umożliwia on umycie szczególnie brudnych powierzchni pojazdu. Dzięki temu mamy pewność, że nasza myjnia ręczna samoobsługowa pozwala na dokładne pozbycie się nawet bardzo trudnych zanieczyszczeń.

Program 3 – Spłukiwanie

Naciskamy przycisk i spłukujemy dokładnie samochód. Lancy używamy w odległości około 30 cm od samochodu, używając wody sieciowej pod wysokim ciśnieniem.

Program 4 – Woskowanie

Pokrywamy karoserię samochodu gorącą wodą z woskiem syntetycznym.

Program 5 – Spłukiwanie końcowe z nabłyszczaniem

Spłukujemy ponownie auto z odległości około 30 cm wodą osmotyczną z nabłyszczającym środkiem chemicznym, który zapobiega tworzeniu się zacieków na lakierze.

Po zakończeniu mycia lancę odkładamy do podajnika. Bardzo prosimy o pozostawienie stanowiska w stanie, w jakim sami chcielibyśmy je zastać. Dzięki temu każdy może komfortowo skorzystać z miejsca, jakim jest myjnia bezdotykowa. Gliwice są miastem, w którym zadbasz o swój samochód bez konieczności umawiania się czy ponoszenia wysokich kosztów, z jakimi może wiązać się usługa czyszczenia auta. Wystarczy przyjechać do firmy Ponicki!

Myjnia samochodowa w Gliwicach – zasady, których trzeba przestrzegać

Korzystając z myjni bezdotykowej, należy pamiętać o obowiązywaniu następujących zasad:

  • podczas mycia na stanowisku przebywać może wyłącznie jedna, obsługująca osoba,
  • zabronione jest mycie ręczne, mycie silników czy wprowadzanie do umycia maszyn, urządzeń budowlanych i sprzętu rolniczego, koparek, spychaczy itd.,
  • na myjni obowiązują zasady ruchu drogowego,
  • zabronione jest kierowanie strumienia wody na ludzi oraz zwierzęta.

Wszystkie powyższe zasady umieszczone są w instrukcji korzystania z bezdotykowej myjni samoobsługowej, którą można znaleźć zwykle na skrzydłach szafy z panelem sterującym oraz banerach rozdzielających poszczególne stanowiska mycia.

Prosimy przed rozpoczęciem mycia o zapoznanie się z instrukcją korzystania z bezdotykowej myjni samoobsługowej, aby zrobić to bezpiecznie i efektywnie.

 

odkurzacz samochodowy myjnia Gliwice

Myjnia samochodowa w Gliwicach – dlaczego warto nas odwiedzić?

Jakie zalety ma nasza myjnia bezdotykowa? Aktywna piana, łatwa obsługa, dostępność niezależnie od pory dnia oraz nocy. Posiadamy też dwa osobne stanowiska wyposażone w funkcję odkurzania. Umożliwia to pozbycie się zanieczyszczeń z wnętrza samochodu. Oprócz tego do dyspozycji klientów są produkty umożliwiające nabłyszczanie kokpitu, co sprawia, że czterokołowiec jeszcze lepiej się prezentuje. Nieprzyjemny zapach w aucie? Ten problem również można rozwiązać po skorzystaniu z naszej myjni — na stanowiskach można znaleźć dwa automaty z różnymi zapachami do wyboru.

Aby odpowiednio zadbać o czarne elementy auta, myjnia została również wyposażona w czernidło do opon, zderzaków oraz innych części samochodu. Dla wygody naszych klientów zamontowaliśmy również automatyczny podajnik papieru bezpyłowego do wycierania pojazdu. Przy każdym stanowisku umieściliśmy też urządzenia do wykonywania oprysku felg przed myciem. Naszą zaletą jest także kompresor, z którego można skorzystać bezpłatnie.

Co więcej, w każdym wyznaczonym do mycia samochodu miejscu można również umyć dywaniki. Dzięki tym rozwiązaniom Twój samochód będzie zachwycać nie tylko czystością lakieru oraz połyskiem, lecz także doskonałym wyglądem tapicerki. O to wszystko zadbasz w myjni samochodowej w Gliwicach!

Warto podkreślić, że bezdotykowy sposób mycia auta ma znacznie więcej zalet niż myjnia ręczna. Gliwice są miejsce, w którym każdy właściciel pojazdu może zadbać o swojego czterokołowca w jak najlepszy sposób.

Myjnia bezdotykowa w Gliwicach – sposoby płatności

Co jeszcze wyróżnia miejsce, jakim jest nasza myjnia bezdotykowa? Cennik korzystny dla każdego właściciela pojazdu. Dzięki temu, że koszt skorzystania z tego rodzaju usług w Gliwicach nie jest wysoki, każdy może pozwolić sobie na regularne korzystanie z myjni.

Dostępne formy płatności:

  • karta płatnicza,
  • monety o nominałach 1 PLN, 2 PLN lub 5 PLN,
  • żetony zakupione w kasie.

Wystawiamy faktury VAT za zakupione żetony.

W przypadku posiadania wyższych nominałów można rozmienić je na bilon w naszym biurze w godzinach otwarcia. Najlepszy efekt mycia uzyskamy przy wyborze kolejno programów od 1 do 5, ale niekiedy wystarczy jedynie opłukać samochód, dlatego mamy możliwość wyboru pojedynczego programu. Po wjechaniu na stanowisko mycia wrzucamy monety, żetony lub dokonujemy płatności kartą. Czas zaczyna się naliczać od chwili wyboru danego programu (na panelu wyświetlona jest liczba PLN, jaka nam pozostała do wykorzystania).

Usługa Cena
Mycie samochodu od 4 PLN