Stacja Kontroli Pojazdów Gliwice

Stacja Kontroli Pojazdów Gliwice

Nowoczesna Stacja Kontroli Pojazdów w Gliwicach

Jesteśmy doświadczonym zespołem, zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich samochodów osobowych i dostawczych. Oferowane przez nas usługi wykonywane są przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. Sprawdź co oferuję nasza Stacja Kontroli Pojazdów.

Profesjonalne przeglądy rejestracyjne Gliwice – gwarantujemy najwyższą jakość usług

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Obejmuje ona wykonywanie przeglądów rejestracyjnych pojazdów do 3,5 tony: motocykli i motorowerów, samochodów osobowych i dostawczych, pojazdów zasilanych gazem, pojazdów sprowadzonych z zagranicy, pojazdów skierowanych przez organ kontroli lub starostę, pojazdów po kolizjach i wypadkach drogowych, ciągników rolniczych i quadów, pojazdów z napędem 4×4.

Dodatkowo, aby w pełni zadowolić naszych klientów naszą ofertę rozszerzyliśmy o komputerowe badania i pomiary geometrii kół, nadwozia oraz zawieszenia. Weryfikujemy również prawidłowe wyważenie kół, sprawność amortyzatorów, a także skuteczność hamulców. Nasza Stacja Kontroli Pojazdów wykona również pomiar kompresji w silnikach spalinowych i diagnostykę systemu klimatyzacji.

Jako Stacja Kontroli Pojazdów mamy odpowiednie uprawnienia do przeprowadzenia badań technicznych po zmianach konstrukcyjnych w pojeździe, badań pojazdów wykorzystywanych na taksówki, pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów przystosowanych do nauki jazdy, jak również pojazdów do ciągnięcia przyczep.

Przeprowadzimy również badania, przebudowy samochodów ciężarowych na osobowe oraz osobowych na ciężarowe.

Jedną z nowych usług jest fachowe doradztwo przy zakupie pojazdów używanych. Zapraszamy każdego, kto chce sprawdzić samochód przed zakupem. Specjaliści z naszej Stacji Kontroli Pojazdów sprawdzą stan techniczny pojazdu, jak również powłokę lakierniczą profesjonalnymi czujnikami do lakieru.

Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży oraz kadra wykwalifikowanych pracowników

Stacja Kontroli Pojazdów Gliwice

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów i móc zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług inwestujemy w nowoczesny sprzęt i technologię, które znacznie skracają czas ich wykonywania.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Stacji Kontroli Pojazdów Gliwice

Pakiet korzyści

Pakiet trzech korzyści przy przęglądzie rejestracyjnym w Stacji Kontroli Pojazdów

 • Odgrzybianie i dezynfekcja

  -50%

  Po pozytywnym przejściu badania technicznego swojego samochodu odgrzybianie - dezynfekcja wnętrza -50% (25zł zamiast 50zł - kupon rabatowy)

 • Geometria kół, zbieżność 3D

  -50%

  Po pozytywnym przejściu badania technicznego swojego samochodu sprawdzenie najnowocześniejszym na Śląsku urządzeniem 3D do geometrii kół, ustawienia zbieżności -50% (25zł zamiast 50zł - kupon rabatowy)

 • Mycie samochodu

  1 zł

  Po pozytywnym przejściu badania technicznego swojego samochodu mycie na bezdotykowej myjni samochodowej 6 programów mycia + szczotka z końskim włosiem za jedyne 1 zł (żeton na mycie)