Stacja kontroli pojazdów – Zabrze

Stacje diagnostyczne powinny być regularnie odwiedzane przez kierowców w celu wykonania przeglądów rejestracyjnych ich pojazdów. Tylko rzetelnie wykonana usługa daje pewność, że korzystanie z określonego auta nie stwarza dla nikogo zagrożenia. Zależy nam na tym, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo, dlatego kompleksowa diagnostyka jest jedną z głównych usług, jakie oferuje nasza stacja kontroli pojazdów. Zabrze znajduje się niedaleko Gliwic, w których mieści się nasza firma, dlatego, jeśli chcesz przeprowadzić przegląd swojego auta – zapraszamy!

Oferujemy nie tylko przeglądy techniczne pojazdów oraz badania techniczne, lecz także zajmujemy się ich naprawą. Powierzając samochód specjalistom, zyskujesz pewność, że auto wyjeżdżające z naszego warsztatu, będzie w pełni sprawne i niezawodne. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy doskonale znają się zarówno na samochodach osobowych, jak i ciężarowych, co pozwala nam na obsługę klientów o różnych potrzebach. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu, a także nowoczesnemu sprzętowi możemy zagwarantować rzetelne i sprawne wykonanie pracy przy Twoim samochodzie.

 

stacja kontroli pojazdów Dekra

Stacja diagnostyczna – co możemy dla Ciebie zrobić?

Jedną z naszych głównych usług są przeglądy rejestracyjne pojazdów. Dzięki nim możliwe jest wykrycie nieprawidłowości w pracy lub uszkodzeń podzespołów pojazdów. W związku z tym, że nasza firma to podstawowa stacja kontroli pojazdów, mamy uprawnienia, aby w Gliwicach obsługiwać auta, których masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. Dzięki temu na co dzień zajmujemy się diagnostyką m.in.:

  • samochodów osobowych,
  • samochodów dostawczych,
  • motocykli,
  • motorowerów.

Regularne przeprowadzanie diagnostyki pojazdów zwiększa bezpieczeństwo na drodze. Jeśli zamieszkujesz Zabrze, stacja kontroli pojazdów jest około 20 minut drogi od Ciebie! Warto pamiętać o tym, że szybkie znalezienie awarii z reguły znacznie zmniejsza koszty naprawy, które z każdym dniem mogłyby być coraz większe. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanego technicznie sprzętu w krótkim czasie diagnozujemy wszelkie pojawiające się w działaniu pojazdu nieprawidłowości. Z kolei nasze duże doświadczenie oraz wiedza pozwalają zaproponować najlepsze rozwiązania wszelkich problemów.

Dokładnie sprawdzamy każdą część pojazdu, w tym: nadwozie, podwozie oraz silnik. Warto podkreślić, że nie tylko obowiązkowe przeglądy rejestracyjne, lecz także weryfikacje samochodów przed zakupem stanowią część oferty, jaką ma nasza stacja diagnostyczna. Zabrze, tak jak zostało wspomniane, jest niedaleko Gliwic, dlatego niezależnie od tego, w której z tych miejscowości transakcja ma zostać sfinalizowana, zdążysz odwiedzić naszą firmę.

Zabrze – mechanik samochodowy

Na jakie jeszcze usługi w naszej stacji mogą liczyć osoby zamieszkujące Zabrze? Stacja diagnostyczna to nie wszystko – zajmujemy się także kwestiami związanymi z naprawą samochodów. Nasze usługi to m.in.:

Na tle innych serwisów wyróżnia nas geometria kół 3D pozwalająca nam na dokładne korygowanie ich ustawienia. Za przeprowadzenie napraw odpowiadają specjaliści, którzy także stale poszerzają swoją wiedzę, dzięki czemu każda naprawa przeprowadzona jest profesjonalnie.

Dlaczego warto wybrać stację kontroli pojazdów Ponicki?

Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Gliwicach mamy również klientów z innych miejscowości. Wielu z nich zamieszkuje Zabrze. Mechanik samochodowy, który rzetelnie wykonuje swoją pracę, nie musi być trudny do znalezienia – my zajmiemy się Twoim autem na wysokim poziomie. Dlaczego dobrze wybrać naszą stację kontroli pojazdów? Najważniejsze zalety to:

  • nowoczesny warsztat, co pozwala nam na wykonywanie nawet skomplikowanych i wymagających zaawansowanego sprzętu napraw;
  • bezpłatny samochód zastępczy, dlatego, nawet jeśli musisz zostawić u nas swój pojazd, możesz wrócić do domu autem;
  • dostęp do ewidencji napraw w formie elektronicznej, dzięki czemu dbamy o komfort naszych klientów;
  • możliwość zarezerwowania terminu online, co pozwala uniknąć poświęcania czasu na wykonywanie telefonów czy odwiedzanie stacji w celu umówienia wizyty;
  • całodobowa myjnia samochodowa, której często nie oferują inne stacje kontroli pojazdów. Dzięki niej umyjesz swoje auto z zewnątrz, a także zadbasz o porządek wewnątrz niego.

Niezależnie od tego, czy musisz odbyć obowiązkową wizytę na stacji kontroli pojazdów, czy chcesz upewnić się, że wszystkie podzespoły samochodu działają sprawnie – zapewniamy kompleksowe usługi, które odpowiedzą na Twoje oczekiwania.

Powierz swój samochód fachowcom!

Choć nie zajmujemy się wszystkimi pojazdami tak jak okręgowa stacja kontroli pojazdów, Zabrze jest miastem, którego mieszkańcy mogą skorzystać z usług podstawowej stacji w pobliskiej miejscowości. Każdą usługę wykonujemy z precyzją, tak aby wszyscy klienci byli usatysfakcjonowani. Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego auta i odwiedź naszą firmę.