Stacja kontroli pojazdów – Knurów

Obowiązkowy przegląd samochodu to podstawa bezpieczeństwa na drodze. Ważne jednak, aby diagnostyka była wykonana przez specjalistów. Doskonale o tym wiemy, dlatego wyłącznie fachowcy wykonują usługi, jakie oferuje nasza stacja kontroli pojazdów. Knurów, choć nie jest miastem, w którym mamy swoją siedzibę, znajduje się niedaleko Gliwic, gdzie nas znajdziesz. Zobacz, co jeszcze możemy zrobić dla Twojego auta i przyjedź na wizytę, zapraszamy!

W swojej ofercie mamy zarówno diagnostykę samochodów osobowych, motocykli czy motorowerów, jak i aut dostawczych. Zajmujemy się wszystkimi pojazdami, których waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. Oprócz przeprowadzania obowiązkowych przeglądów prowadzimy również warsztat. Jeśli więc badanie techniczne wskaże, że potrzebna jest naprawa – nasi fachowcy mogą się tym zająć.

 

stacja kontroli pojazdów Dekra

 

Stacja diagnostyczna w okolicach Knurowa

Tak jak zostało wspomniane, mamy uprawnienia do wykonywania obowiązkowych przeglądów rejestracyjnych pojazdów do 3,5 tony (większymi zajmuje się okręgowa stacja kontroli pojazdów). Dlaczego warto wybrać firmę Ponicki? Przede wszystkim zatrudniamy osoby, które doskonale znają się na swoim fachu i cały czas poszerzają swoją wiedzę, co zapewnia tam tak wielu klientów.

Oprócz wymaganych kontroli zajmujemy się również weryfikacją pojazdów przed ich zakupem. To daje pewność, że auto, w które chce zainwestować klient, jest wolne od ukrytych wad. Sprawdzamy wszystkie istotne dla bezpieczeństwa części samochodów: podwozie, nadwozie, hamulce, a także silnik. W razie wykrycia jakichkolwiek problemów możemy je rozwiązać w naszym serwisie, na co pozwala nam nowoczesny sprzęt, jaki ma nasza stacja diagnostyczna. Knurów jest miastem, z którego dojedziesz do nas zaledwie w 15 minut!

Knurów – mechanik, któremu możesz zaufać

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam prowadzić cieszący się renomą warsztat samochodowy. Knurów należy do miast, których mieszkańcy chętnie korzystają z naszych usług. W ofercie są:

Jeżeli szukasz rzetelnej pomocy – zapraszamy wszystkie osoby z Gliwic i okolic, w tym zamieszkujących miejscowość Knurów. Mechanik z warsztatu Ponicki sprawi, że Twój samochodów odzyska sprawność. Wiemy, że naprawa samochodów osobowych jest dla wielu osób szczególnie trudna, ponieważ brak pojazdu może okazać się dokuczliwy, dlatego zapewniamy auto zastępcze na czas naprawy.

Do dyspozycji naszych klientów jest także samoobsługowa myjnia bezdotykowa otwarta 24 godziny 7 dni w tygodniu. Dzięki temu o dowolnej porze możesz wyczyścić swój pojazd i przywrócić mu doskonały wygląd.

Dlaczego warto skorzystać z usług stacji kontroli pojazdów Ponicki?

Od lat obsługujemy klientów nie tylko z Gliwic, lecz także miejscowości pobliskich, wśród których jest również Knurów. Stacja kontroli pojazdów Ponicki to miejsce, gdzie pracują wyłącznie zaangażowani specjaliści. Dla nas pojazdy to praca oraz pasja. Dlatego możemy zapewniać tak sprawne i dokładne naprawy każdego samochodu. Warto także podkreślać, że korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów pochodzących od renomowanych dostawców.

Dlaczego tak wiele osób wraca do nas na kolejny przegląd? Ponieważ oferujemy kompleksowe usługi, dzięki którym samochody wracają do swoich właścicieli w pełni sprawne. Ponadto udostępniamy przejrzystą ewidencję napraw online, dlatego nie trzeba jechać do nas, aby ją przeczytać. To sprawia, że wybiera nas wiele osób z miejscowości poza Gliwicami, w tym również zamieszkujących Knurów. Stacja diagnostyczna Ponicki to gwarancja jakości, szybkości oraz efektywności.

Nasi fachowcy chętnie odpowiadają też na wszelkie pytania kierowców, a wszystkie czynności są wykonywane w porozumieniu z właścicielami aut. Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy i skorzystania z dostępnych usług oraz diagnostyki!