Ponicki Diagnostic dołącza do programu ZF [pro]Tech

Stacja Kontroli Pojazdów Ponicki Gliwice dołączyła do programu ZF [pro]Tech. Dzięki temu możemy zapewnić klientom usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Wsparcie, jakie otrzymaliśmy po przystąpieniu do tego konceptu, pozwoliło nam na zdobycie nowej, cennej wiedzy. Teoria to podstawa, która umożliwia dostarczanie usług klientom na poziomie eksperckim. Jeżeli chcesz mieć pewność, że oddajesz samochód w dobre ręce, zapraszamy do Nas! Co zyskuje klient, który korzysta z usług warsztatu należącego do programu ZF [pro]Tech?

Dołączenie do konceptu ZF [pro]Tech to najprostszy sposób na podniesienie jakości wykonywanych usług mechanicznych. Dzięki kompleksowemu wsparciu ekspertów jesteśmy w stanie zadbać o Twój samochód szybciej i zdecydowanie lepiej. Podnieśliśmy jakość napraw układu zawieszenia, przeniesienia napędu oraz hamowania. Możemy zapewnić klientów, że wyjadą od nas sprawnym technicznie, a co najważniejsze – bezpiecznym samochodem.

W ramach programu ZF [pro]Tech otrzymaliśmy dostęp do katalogu części oraz porad w zakresie ich montażu bezpośrednio od producenta. Dzięki temu możesz być pewny, że wykonamy swoją pracę zgodnie z zaleceniami, a ty będziesz mógł cieszyć się bezpieczną jazdą. Poinformujemy Cię również o organizowanych akcjach serwisowych Twojego producenta.

Ponadto za naszymi usługami stoi wiedza ekspertów z zakresu montażu. Jeżeli pojawi się problem z wymienionymi częściami, pomożemy Ci go rozwiązać dzięki wiedzy przekazanej nam przez producentów! Co więcej, nie będziesz musiał czekać na dostawę potrzebnych elementów tak długo jak w innych warsztatach. Oferujemy skrócony czas realizacji usług. Jest to możliwe dzięki współpracy z takimi markami jak ZF, LEMFÖRDER, SACHS, WABCO czy TRW.

Nasza firma Ponicki Diagnostic otrzymała gwarancję jakości, którą teraz przekazujemy klientom. Wymieniliśmy tylko niektóre z benefitów, które możemy Ci zapewnić dzięki dołączeniu do programu ZF [pro]Tech. Jeżeli chcesz korzystać z renomowanego warsztatu, za którym stoi wiedza ekspertów z branży oraz rzetelna obsługa, to właśnie na Ciebie czekamy.