Bezdotykowa wymiana opon Gliwice

Zarezerwuj termin

Bezdotykowa wymiana opon Gliwice

We współczesnych autach, gdzie mamy wiele systemów, mających poprawić nasze bezpieczeństwo, często zapominamy o tak ważnym elemencie, jaki stanowią opony.

Tylko ta część samochodu ma bezpośredni kontakt z nawierzchnią, dlatego nigdy nie powinniśmy bagatelizować jej znaczenia. Mając w swoim samochodzie zamontowane nawet najlepsze klocki i tarcze hamulcowe, na kiepskiej oponie hamowanie będzie trwało znacznie dłużej.

Hamowanie, komfort prowadzenia samochodu czy przyspieszanie, będzie więc zależało od rodzaju nawierzchni na jakiej się poruszamy, a także typu opony, jaką założyliśmy na nasze felgi.

Nasz serwis poleca również profesjonalną usługę prostowania felg aluminiowych

wymiana opon w Gliwicach
W naszym kraju od wielu lat zalecana jest wymiana ogumienia ze względu na odmienne warunki panujące zimą i latem. Niestety wciąż jest spora grupa kierowców, którzy eksploatują je nadmiernie, czyli prawie do całkowitego starcia bieżnika lub używają ogumienia przestarzałego mającego gumę twardą i spękaną. Nietrudno sobie wyobrazić, jak drastycznie wtedy spada przyczepność. Opony w czasie użytkowania podlegają olbrzymim obciążeniom statycznym i dynamicznym oraz termicznym. Dlatego tak istotne jest dbanie o ich dobry stan techniczny, zwłaszcza regularne sprawdzanie ciśnienia czy warunki przechowywania.

Nasi pracownicy pomogą dobrać opony i felgi właściwe do Państwa samochodu, z uwzględnieniem takich parametrów jak rozmiar, indeks nośności i prędkości. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie marki Corghi.
opony wymiana Gliwice
Oferujemy Państwu nabycie i montaż ogumienia, felg stalowych oraz aluminiowych.

Model Artiglio 50 jest nowoczesną maszyną do wymiany opon większości samochodów osobowych, typu VAN I OFF-ROAD, PAX, RUNFLAT, niskoprofilowych, zapewnia obsługę kół od 12″ do 32” oraz montaż koła na samocentrującym stole montażowym, zbijanie opony za pomocą głowicy (krążka) z tworzywa sztucznego, innowacyjną głowicą monterską z systemem L-L „Leva la Leva” umożliwiającą montaż i demontaż opony bez użycia łyżki monterskiej.

EM 9580 Laser Line to wyważarka do kół z monitorem LCD 21.5″ i automatycznym wykrywaniem parametrów koła. Szybka, dokładna, niezawodna i łatwa w obsłudze. Wyposażona w automatyczne dobieranie odpowiedniego programu wyważania, wskaźnik laserowy, podświetlenie obręczy koła i systemem oszczędzania ciężarków.

Gliwice wulkanizator

UsługaCena
Wymiana opon z laserowym wyważaniem: felgi stalowe samochód osobowy od 50 PLN
Wymiana opon z laserowym wyważaniem: felgi stalowe samochód dostawczy od 85 PLN
Wymiana opon z laserowym wyważaniem: felgi aluminiowe od 80 PLN
Wymiana opon z laserowym wyważaniem: felgi aluminiowe 17’’ 95 PLN
Wymiana opon z laserowym wyważaniem opony typu Runflat od 150 PLN
Laserowe wyważanie felgi stalowej od 10 PLN
Laserowe wyważanie felgi aluminiowej od 15 PLN
Prostowanie felg aluminiowych od 80 PLN do 150 PLN